Kontakt

Wszelkich informacji udziela:

Przemysław Soboń
tel. (22) 545 54 36
kom. (48) 601 289 456
e-mail:

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z produktem (jak działa, jak przystąpić, współpraca, itd.), prosimy o kontakt.

Invoobill

Logo Invoobill

Invoobill to jedyna w Polsce usługa umożliwiająca klientom banku dostęp do rachunków za cyklicznie dostarczane usługi masowe i opłacanie ich bezpośrednio z konta w bankowości online. Wdrażając Invoobill, bank udostępnia swoim klientom innowacyjną usługę, a dodatkowo dzięki wyeliminowaniu faktur papierowych - przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

 

Dlaczego warto wdrożyć system Invoobill:

  • wartość dodana dla klienta – bank ma możliwość zaoferowania swoim klientom innowacyjną usługę. To wzmacnia wizerunek instytucji, która dba o klienta, oferując mu nowoczesne usługi finansowe, ułatwiające zarządzanie własnym budżetem,
  • większa aktywność i lojalność klientów – wdrożenie usługi Invoobill ułatwia klientom bankowości elektronicznej dokonywanie opłat za cyklicznie  dostarczane usługi. Tym samym zamiast na portale dostawców usług masowych, klienci logują się na swoje konto w banku.

Invoobill to usługa umożliwiająca klientom banku dostęp do rachunków za cyklicznie dostarczane usługi opłacanie ich bezpośrednio z konta w bankowości online.

Invoobill obsługuje płatności za usługi masowe, np. za prąd, gaz, telefon czy czesne na uczelni. Z punktu widzenia banku Invoobill to dodatkowa, wygodna i innowacyjna funkcjonalność w bankowości internetowej. Dzięki zgromadzeniu wielu rachunków w jednym miejscu klienci nie muszą pamiętać loginów i haseł do  eBOK-ów różnych dostawców. Częściej za to logują się do bankowości elektronicznej, aby opłacić swoje należności.